Asset Publisher Asset Publisher

Mamy nową Panią Nadleśniczy

Z dniem 23 lutego na stanowisko Nadleśniczego Nadleśnictwa Osie została powołana Pani Kamila Bonk- Pawlicka

Dzisiaj w Nadleśnictwie Osie odbyła się uroczystość, podczas której Pan Włodzimierz Pamfil Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu uroczyście pożegnał odchodzącą na emeryturę Panią Nadleśniczy Dorotę Piechowską.
Pani Dorota przez lata swojej pracy zawodowej związała się kolejno z Nadleśnictwem Rytel, Nadleśnictwem Dąbrowa oraz Nadleśnictwem Osie, gdzie od 2024 roku pełniła obowiązki na stanowisku nadleśniczego. Pan Dyrektor podziękował za wieloletnią, odpowiedzialną pracę, rzetelność, konsekwencję w działaniu oraz nieustanną gotowość do podnoszenia kwalifikacji.
W słowach uznania podkreślił także Jej życzliwość i dobrą współpracę, które przez lata budowały profesjonalną i koleżeńską atmosferę w zespole.
 
Jednocześnie Dyrektor RDLP w Toruniu powołał na stanowisko Nadleśniczego Nadleśnictwa Osie Panią Kamilę Bonk-Pawlicką.
Nowej Pani Nadleśniczy życzymy powodzenia, satysfakcji z pracy oraz wielu dobrych decyzji w codziennej służbie na rzecz lasów i lokalnej społeczności.