Asset Publisher Asset Publisher

Uwaga zamknięty szlak pieszy ‼️

Ze względów bezpieczeństwa, do zakończenia prac związanych z uprzątaniem drzew po wichurach, które zagrażają odwiedzającym szlak Nadleśnictwa Osie, do odwołania zamyka przejście szlakiem żółtym im. Alfonsa Hoffmana na odcinku Tleń- Zatoki

Ze względów bezpieczeństwa, do zakończenia prac związanych z uprzątaniem drzew po wichurach, które zagrażają odwiedzającym szlak Nadleśnictwa Osie, do odwołania zamyka przejście szlakiem żółtym im. Alfonsa Hoffmana na odcinku Tleń- Zatoki łącznie z dojściem na punkt widokowy "Zatoki".
W obrębie szlaku prowadzone są prace porządkowe po wichurach. Wiele znajdujących się tam złomów i wywrotów to dęby o dużej miąższości, których duże naprężenia, połamania na różnych wysokościach oraz zawieszenia jedno na drugim, stanowią niebezpieczeństwo dla odwiedzających ten teren.
Prace utrudnia fakt, że ukształtowanie terenu jest bardzo trudne a do prac konieczny jest specjalistyczny sprzęt. Obiecujemy, że zrobimy, co w naszej mocy, aby prace zakończyły się jak najszybciej.
Prosimy o przestrzeganie zakazu i wyrozumiałość.