Asset Publisher Asset Publisher

Sprzedaż sadzonek

Sprzedaż sadzonek w okresie wiosennym zakończona.

Nadleśnictwo Osie


 

 


Sprzedaż drewna

Cennik detaliczny na drewno 2020 r.


Asset Publisher Asset Publisher

Zurück

KOMUNIKAT

KOMUNIKAT

Informacje odnośnie funkcjonowania Nadleśnictwa Osie w związku z epidemią koronawirusa (SARS-CoV-2)

W związku z obowiązującym stanem zagrożenia epidemicznego informujemy wszystkich interesantów, że od 16 marca 2020 roku do odwołania kontakt z Nadleśnictwem Osie jest możliwy wyłącznie drogą e-mailową (osie@torun.lasy.gov.pl) lub telefoniczną (52 33 29 503).

Dane kontaktowe do pracowników znajdują się na stronie internetowej Nadleśnictwa Osie  https://osie.torun.lasy.gov.pl/nadlesnictwo oraz w Biuletynie Informacji Publicznej https://bip.lasy.gov.pl/pl/bip/dg/rdlp_torun/nadl_osie.

Sprzedaż detaliczna drewna i sadzonek w leśnictwach zostaje wstrzymana.

Na stronach Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego znajdziemy poradniki i zalecenia odnośnie zachowania, jak przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się wirusa.

 

Zawieszona do odwołania zostaje detaliczna sprzedaż drewna na zasadzie płatności gotówką w kasie nadleśnictwa oraz sprzedaż detaliczna sadzonek. Detaliczna sprzedaż drewna i sadzonek może się odbywać wyłącznie w formie elektronicznej za pomocą przelewu bankowego, po wcześniejszym kontakcie z leśniczym. Po zaksięgowaniu przelewu na rachunku nadleśnictwa, wystawiona zostanie faktura, która będzie przesłana na adres e-mail leśniczego.

Sprzedaż pozostała - Robert Wojnerowicz 600 466 822

 

Nr konta do wpłaty: PKO BANK POLSKI 65 1020 5040 0000 6702 0088 4940


Przepraszamy za utrudnienia.