Lista aktualności
Świąteczne spotkanie emerytów
Miło nam bardzo jak osoby już odpoczywające od pracy znajdą chwilę czasu na spotkanie
W dniu 12 grudnia w wyjątkowej, ciepłej atmosferze spotkaliśmy się z naszymi Emerytami, by wspólnie złożyć sobie świątecznie życzenia, powspominać dawne czasy i spędzić chwilę w prawdziwie leśnej, rodzinnej atmosferze.
Dziękujemy za obecność, uśmiechy i piękne rozmowy — to zawsze dla nas ogromna radość i zaszczyt!

