Lista aktualności Lista aktualności

Przejście na emeryturę

Niecodzienne pożegnania

Pożegnania nie są łatwe szczególnie gdy na emeryturę odchodzą na raz aż trzy osoby - i to jakie. W ubiegłym tygodniu odbyło się uroczyste pożegnanie w związku z przejściem na emeryturę następujących osób: - Pani Nadleśniczy Doroty Piechowskiej - Pana Inżyniera Nadzoru Zbigniewa Fałkowskiego - Pana Leśniczego Leśnictwa Nowa Huta Zbigniewa Wydrycha. To był czas podziękowań, wspomnień i wielu wspaniałych wrażeń. Z okazji przejścia na zasłużoną emeryturę naszym drogim współpracownikom składamy serdeczne podziękowania za lata owocnej współpracy, profesjonalizm i ogromne zaangażowanie. Życzymy, aby ten nowy rozdział życia był pełen spokoju, zdrowia oraz radości z realizowania pasji, na które dotąd brakowało czasu. Niech każdy dzień przynosi zasłużony odpoczynek i satysfakcję z dotychczasowych dokonań. Wszystkiego dobrego i nie zapominajcie o nas.