Lista aktualności
Przejście na emeryturę
Niecodzienne pożegnania
Pożegnania nie są łatwe szczególnie gdy na emeryturę odchodzą na raz aż trzy osoby - i to jakie.
W ubiegłym tygodniu odbyło się uroczyste pożegnanie w związku z przejściem na emeryturę następujących osób:
- Pani Nadleśniczy Doroty Piechowskiej
- Pana Inżyniera Nadzoru Zbigniewa Fałkowskiego
- Pana Leśniczego Leśnictwa Nowa Huta Zbigniewa Wydrycha.
To był czas podziękowań, wspomnień i wielu wspaniałych wrażeń.
Z okazji przejścia na zasłużoną emeryturę naszym drogim współpracownikom składamy serdeczne podziękowania za lata owocnej współpracy,
profesjonalizm i ogromne zaangażowanie. Życzymy, aby ten nowy rozdział życia był pełen spokoju, zdrowia oraz radości z realizowania pasji,
na które dotąd brakowało czasu. Niech każdy dzień przynosi zasłużony odpoczynek i satysfakcję z dotychczasowych dokonań.
Wszystkiego dobrego i nie zapominajcie o nas.

