Lista aktualności Lista aktualności

Pożegnanie

W dniu 18 lutego odbyło się ostatnie spotkanie Pani Nadleśniczy z podmiotami współpracującymi z nadleśnictwem.

Na spotkaniu nie zabrakło przedstawicieli Samorządu, lokalnych szkół, organizacji, OSP, kół łowieckich i Zakładów Usług Leśnych. 

Pani Nadleśniczy podziękowała za owocną współpracę oraz za wszelkie wspólne inicjatywy i działania. 

Był to też czas p[odumowań i podziękowań ze strony zaproszonych gości.

Wszyscy życzyli Pani Nadleśniczy samych cudownych dni z okazji przejścia na zasłużoną emeryturę.