Lista aktualności
Pożegnanie
W dniu 18 lutego odbyło się ostatnie spotkanie Pani Nadleśniczy z podmiotami współpracującymi z nadleśnictwem.
Na spotkaniu nie zabrakło przedstawicieli Samorządu, lokalnych szkół, organizacji, OSP, kół łowieckich i Zakładów Usług Leśnych.
Pani Nadleśniczy podziękowała za owocną współpracę oraz za wszelkie wspólne inicjatywy i działania.
Był to też czas p[odumowań i podziękowań ze strony zaproszonych gości.
Wszyscy życzyli Pani Nadleśniczy samych cudownych dni z okazji przejścia na zasłużoną emeryturę.

