Aktualności Aktualności

III miejsce Nadleśnictwa Osie

Reprezentacja Nadleśnictwa Osie zdobyła trzecie miejsce w IX Mistrzostwach w piłce siatkowej o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu.

Zawody odbyły się 11-12 marca 2016 r. w sali Uniwersyteckiego Centrum Sportowego UMK w Toruniu. Gospodarzem tegorocznych rozgrywek było Nadleśnictwo Dobrzejewice.

         Udział w rozgrywkach zgłosiły aż 22 drużyny. Po rozegraniu wszystkich spotkań przy nieustannym dopingu publiczności do wielkiego finału zakwalifikowały się drużyny Nadleśnictwa Jamy i Solca Kujawskiego. Nasza reprezentacja, która poległa w meczu o wejście do ścisłego finału Nadleśnictwu Jamy, pokonała w meczu o trzecie miejsce gospodarza tegorocznego turnieju Nadleśnictwo Dobrzejewice w stosunku setów 2-0.

Nadleśnictwo Osie reprezentowali: Robert Wojnerowicz, Karol Bocian, Zbigniew Fałkowski, Bartosz Bock, Rafał Jabłoński, Mariusz Deinowski, Eryk Bączkowski, Jakub Bączkowski, Włodzimierz Wiśniewski.

 

Oto końcowe wyniki rozgrywek:

1. Jamy
2. Solec Kujawski
3. Osie

4. Dobrzejewice
5. Bydgoszcz
6. Woziwoda
7. Czersk
8. Różanna
9. Trzebciny
10. Dąbrowa
11. Toruń
12. Tuchola
13. Przymuszewo
14. Włocławek
15. Szubin
16. Żołędowo
17. Golub- Dobrzyń
18. Lutówko
19. Brodnica
20. Cierpiszewo
21. Runowo
22. Skrwilno

Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim drużynom dziękujemy za ducha sportowej walki, organizatorom za perfekcyjne przygotowanie imprezy. Na organizatora dziesiątego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora RDLP w Toruniu, dyrektor Janusz Kaczmarek wyznaczył Solec Kujawski. Do zobaczenia!

 

 

Tekst: Robert Wojnerowicz

Foto: Włodzimierz Wiśniewski